Otvor si druhý pilier bez Agenta online

Kto sme ?

Sme tím ľudí, ktorí majú za sebou mnoho úspešne zvládnutých odborných, menežérskych a profesionálnych výziev a zodpovedajúcu ekonomicko právnu a dôchodkovú erudíciu . Pripravíme Vám expertízny dokument (Dôchodkovú analýzu) obsahujúci Vaše aktuálne ale aj predikované dôchodkové nároky, zahřňajúci variantné výpočty a alternatívy.

Pomôžeme Vám ísť na dôchodok bez starostí

Naše služby sú určený pre ľudí, ktorí sú pred  možným koncom svojho kariérneho a pracovného  zenitu, keď pracovných skúseností je veľa, entuziazmu a síl  už menej, alebo pre tých, ktorí sa vplyvom choroby či úrazu dostali do zložitej životnej a finančnej situácie.

Práve tu prichádza ten moment, urobiť si  osobnú časovú inventúru nielen  pracovných spomienok, úspechov a sklamaní, ale najmä celej študijnej a pracovnej kariéry, ktorá zakladá nároky na Vašu ďaľšiu budúcnosť a finančné zázemie.

Vačšina ľudí začína uvažovať o akejkoľvek forme dôchodku hlavne vtedy, keď je s touto potrebou a faktom priamo konfrontovaná.

Aj keď je odchod na dôchodok u vačšiny profesií dobrovoľným rozhodnutím zamestnanca, nezávislým na jeho fyzickom veku,

spravidla to býva tak, že postproduktívna generácia 50 + je na pracovnom trhu najmenej atraktívna a tým najviac ohrozená, prípadne pracovne zneužívaná pozíciami na dne mzdového spektra.

Aktuálna legislativa dáva nové možnosti, ako byť dôchodcom už vo veku, 55 alebo 62 rokov a užívať si v kľude a primeranom zdraví život čo najkvalitnejšie.

Zároveň umožňuje v prípade vážnejšieho úrazu, alebo choroby poberať dávky za obmedzenie pracovného uplatnenia (tzv.čiastočný alebo plný invalidný dôchodok).

Máme tím právnikov, ekonómov a dôchodkových špecialistov ktorí vypracujú presnú analýzu vašej študijnej a pracovnej kariéry z ktorej určite vyplynú požiadavky na doplnenie dokumentácie pre účely akéhokoľvek typu požadovaného dôchodku.

“Peniaze sú lepšie ako chudoba, už len z finančného hľadiska”
Woody Allen

Náš tím.

Igor Horváth

Expert na dôchodky

Ústretová

ASISTENTKA

Prehrať video
flak

Ing. Igor Horváth, MBA

O HISTÓRIÍ Dôchodkov

Mám záujem o

Vyplnte náš formulár a čoskoro Vás budeme kontaktovať.

V prípade otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať na